Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantılarına Devam Ediyor

Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantılarına Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Haziran ayı olağan toplantısının ikinci oturumunu, bugün Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi.Meclis toplantısına Başkanvekili Hasan Göğüs başkan...

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Haziran ayı olağan toplantısının ikinci oturumunu, bugün Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi.

Meclis toplantısına Başkanvekili Hasan Göğüs başkanlık ederken, gündem maddeleri tek tek görüşülerek karara bağlandı. Ağırlıklı olarak imar konularının görüşüldüğü toplantıda; AYKOME çalışma yönetmeliğindeki değişiklikler görüşülerek kabul edildi. Diğer gündem maddelerinin bir kısmı ilgili komisyonlara, bazıları ise bir sonraki toplantıya ertelendi.

Gündem maddeleri içinde yer alan Fahri Kayahan Bulvarı İçmesuyu Şebeke hattının rehabilitasyonu ile Zaviye Mahallesi taşıyıcı hattı yenileme çalışması için İller Bankası ile yapılacak anlaşmalar için Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a yetki verilmesi de görüşülerek kabul edildi.

III. OTURUM 16 HAZİRAN’DA

Malatya Büyükşehir Meclisi, Haziran Ayı toplantısının III. oturumunu 16 Haziran Salı günü saat 14.00’de Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.