Kariyer Kulübü Yeni Yönetim Kurulunu Seçti

Kariyer Kulübü Yeni Yönetim Kurulunu Seçti

Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü, 10’uncu Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirerek yeni dönemde faaliyet gösterecek olan yönetim kurulu üyelerini seçtiler.Anadolu Üniversitesi’nde faaliyetlerini...

Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü, 10’uncu Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirerek yeni dönemde faaliyet gösterecek olan yönetim kurulu üyelerini seçtiler.

Anadolu Üniversitesi’nde faaliyetlerini sürdüren, "Sektör Buluşmaları" ve "Kişisel Gelişim Zirvesi" etkinlikleri başta olmak üzere, yıl içerisinde yaptığı geniş çaplı etkinliklerle adından söz ettiren ve üyelerini öğrencilik yıllarından başlayarak iş yaşamına hazırlamayı amaçlayan Kariyer Kulübü, 10. Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Kulüp Danışmanı Doç. Dr. Deniz Kağnıcıoğlu’nun da katılımıyla gerçekleşen Genel Kurul Toplantısı Divan Başkanı Vedat Çiçek’in seçilmesiyle başladı. Eren Kavak faaliyet raporunu okuyarak, başkanlık yaptığı dönem içerisinde kulübün büyüme gerçekleştirdiğini söyledi. Kavak, ekibine teşekkür ederek, yeni gelecek olan yönetime başarılar diledi.

Kulüp üyeleri tarafından seçimle belirlenen yeni yönetim kurulu Başkanı Kamil Özgen, Başkan Yardımcısı Deniz Şenel, Halkla İlişkiler ve Pazarlama Direktörü Berkan Yılmaz, Kurumsal İlişkiler Direktörü Yağmur Yazıcı, Finans Direktörü Mustafa Umutcan, İnsan Kaynakları Direktörü Berrak Ordu, Eğitim Direktörü Deniz Ata, Genel Sekreter Eylül Doğan olarak belirlendi.

"YENİLİKÇİ BİR POLİTİKA İZLEYECEĞİZ"

Yeni başkan Kamil Özgen, başkanlık görevini başarılı bir yönetim kurulu ekibinden devralmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadığını belirterek, bu göreve layık görüldüğü için üyelere ve desteklerinden dolayı Doç. Dr. Deniz Kağnıcıoğlu’na teşekkür etti. Özgen, yönetim olarak yenilikçi bir politika izleyeceğini ve çıtayı biraz daha yükseltmeye hedeflediklerini açıkladı.

"MEZUN OLSALAR DAHİ YÖNETİME DESTEK ÖNEMLİ"

Yönetim kurulu seçiminden sonra açıklamalarda bulunan Doç. Dr. Deniz Kağnıcıoğlu, eski yönetim kuruluna kulübe verdikleri hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, Kamil Özgen’in başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu’nun da bu görevi başarıyla yerine getireceğine olan inancının tam olduğunu söyledi. Doç. Dr. Deniz Kağnıcıoğlu, geçmişinden bugüne Kariyer Kulübü ailesinin bir parçası olan herkesin, mezun olsalar dahi bu ailenin bir parçası olduklarını ve onların da gelecek yönetime desteklerinin önemli olduğunu belirterek, yeni yönetime başarılar diledi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.