Öğrenciler, Etwinning Sertifikalarını Aldı

Öğrenciler, Etwinning Sertifikalarını Aldı

Sarıkamış Fevzi Çakmak İlkokulu öğrencileri katıldıkları "Let it Snow" adlı eTwinning projesi sertifikalarını aldı.Fevzi Çakmak İlkokulu Müdürü Atakan Karabağ, Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş b...

Sarıkamış Fevzi Çakmak İlkokulu öğrencileri katıldıkları "Let it Snow" adlı eTwinning projesi sertifikalarını aldı.

Fevzi Çakmak İlkokulu Müdürü Atakan Karabağ, Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş bir topluluk olan eTwinning’e Sarıkamış Fevzi Çakmak İlkokulu olarak, Kars bölgesindeki yürütülen "Let it Snow" adlı projeye katılarak sertifika aldıklarını söyledi.

Atakan Karabağ, İngilizce Öğretmeni Ceren Akkol koordinatörlüğünde 3-4.sınıf öğrencilerinden oluşan grubun yaklaşık 4 ay süreyle bu projeye hazırlandığını ifade etti.

Karabağ, “Kars Ölçülü Şehit Turgay Salgar İlkokulunun başlatmış olduğu "Let it Snow" isimli projeyi inceledik ve projeye katılma kararı aldık. "Let it Snow" Kars bölgesindeki okulların katılıp, desteklediği bir eTwinning projesi Projedeki amaç karın hayatımıza nasıl yansıdığını çeşitli yollarla aktarmaktı. Öğrencilerimiz, karton ve plastikten yaptıkları kardan adam, kar taneleri ve çeşitli figürleri üretti. Projeye katılan diğer öğrencilerle sosyalleşerek İngilizceyi daha etkin bir şekilde kullanmayı öğrendiler. Bunun yansıra yeteneklerini sergileyip, keyifli zamanlar geçirdiler. Kars Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlkokulunda düzenlenen sergide çalışmalarımızı sunduk. Bu süreçte emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederim” dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.