Seyhan’da Şampiyonlar Buluştu

Seyhan’da Şampiyonlar Buluştu

Seyhan Kaymakamlığı ve Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında bilim, sanat, kültür ve spor alanlarında, il, bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde başarı göst...

Seyhan Kaymakamlığı ve Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında bilim, sanat, kültür ve spor alanlarında, il, bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde başarı göstermiş 860 öğrenci için ödül töreni düzenledi.

Etkinlikte Seyhan Kaymakamı Ahmet Okur, Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Baran, Seyhan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mahmut Doğan, Neslihan Küçük Doğan, F. Nevin Teksoy, Tufan Türkmenoğlu, Ali Ataş, Murat Ülger ve Musa Yıldızhan, öğrencilerin başarılarında rol oynayan öğretmenler ve idareciler ile veliler yer aldılar.

Açılış için konuşmalarını yapan Seyhan Kaymakamı Ahmet Okur ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın törenin hazırlanmasında emeği geçenlere, öğretmenlere, öğrencilerin ailelerine ve katılımcılara teşekkür ettiler.

Ayrıca Adana Vali Yardımcıları Cengiz Horozoğlu ve Şükrü Çakır ile Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar da törene katılarak başarılı okullara ödüllerini verdiler.

Ödül töreninde 26 Dünya derecesi, 64 Türkiye derecesi, 182 Bölge derecesi, 326 Adana İl birinciliği derecesi ve yaklaşık 300 öğrenciye de Adana’da İl ikincilik ve üçüncülük derecesi yaptığı için ödülleri takdim edildi. Öğrencilerin yıl boyunca göstermiş olduğu başarılarından dolayı onore edilmeleri sağlandı.

Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okullarda görev yapan müzik öğretmenlerinin oluşturduğu müzik grubunun dinletisi de törene katılanlardan büyük beğeni ve alkış aldı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.