Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde Tahsis Eğitimi

Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde Tahsis Eğitimi

SGK Zonguldak İl Müdürlüğü’nde tahsis eğitim gerçekleştirildi.SGK Başkanlığı tarafından 2015 yılı eylem planı doğrultusunda, 10 ve 11 Haziran 2015 tarihlerinde Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hiz...

SGK Zonguldak İl Müdürlüğü’nde tahsis eğitim gerçekleştirildi.

SGK Başkanlığı tarafından 2015 yılı eylem planı doğrultusunda, 10 ve 11 Haziran 2015 tarihlerinde Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hizmet Akdiyle Çalışanlar Daire Başkanlığınca, Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Emeklilik Servisleri personellerine yönelik olarak eğitim düzenlendi. Hizmet Akdiyle Çalışanlar Daire Başkanlığı’nda görevli Şube Müdürü Nergis Şimşek, Şube Müdürü Aslı Özbek ve Şef Yasemin Eker tarafından düzenlenen eğitime Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürü Çiğdem Acar, Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı Okan Şentürk, Karaelmas Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Mehmet Kıran, Karaelmas Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcısı Emine Oral ve Emeklilik Servisleri Personelleri katıldı.

Eğitimde Yaşlılık, Ölüm ve Maluliyet aylıkları ile Emeklilik te özel şartlara tabi sigortalıların emekliliği, fiili hizmet zammı konuları işlendi, hem teorik olarak hem de örnek dosyalar üzerinden uygulamalı eğitim verildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.