Mehmet Ali CİNTOSUN

Mehmet Ali CİNTOSUN

Uyuşturucuyla mücadele vatana hizmettir!

Ülkemizde son 20 yılda terörden sonra en büyük tehdit olarak görülen uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti her geçen artıyor. Asya kartelleri aracılığıyla ülkemize sokulan uyuşturucu maddeler, terör örgütleri PKK, MLKP, YPG, DAEŞ gibi yapılanmaların kontrolü altında. Gençlerimiz her geçen gün artan bu illete merak duyarak, bağımlı hale geliyor...

Zenginin çocuğu da, fakirin çocuğu da bu illetleri kullanmak için hırsızlık ve gayrimeşru gibi kirli işlere adım atıyor.
Yaşadığımız Nazilli’de bile uyuşturucu madde kullanım yaşı 10 yaşa kadar düştü. 

Peki burada ki suç sizce kim de? 

Aile mi, çevre mi, toplum mu, arkadaşlar mı yoksa emniyet güçlerimiz mi ?


Bunların hepsinin cevabını tek tek yazacağım. Aileler, yetkililer, bu yazı dizisinde halkın sesi olacak. Bu uyuşturucu illetini bu memleketten kökünü kazıyana kadar bedeli ne olursa olsun mücadele edeceğiz. 
Anneler, babalar, kardeşler; toplumuzu yok eden bu illete karşı mücadelenin Kuvay-i  Milliye’nin, vatan savunmasından bir farkı yoktur. 
Herkes o evlatları bir düşünsün. Eroinle ölüm vuruşu yapan, kristalle beyin fonksiyonları yok olan ve onlarca çeşit sentetik yasaklı maddeyle hayatları yok olan binlerce genç. 

Madde almak için para bulma uğruna annesini, babasını öldüren,  kimi zaman hırsızlığa düşen yüzlerce fidan.
Bunları hor görmeyin, sayın okuyucalar, bunları topluma kazandıralım. Bizim işimiz, bu gençlerin solmasını engellemek. Mücadelemiz mübarek olsun.  Uyuşturucu baronlarının vatana ihanetten yargılanması gerekir. Ahmetlerin, Mehmetlerin, Alilerin, Eminelerin kanına giren  zehir tacirlerinin, adalet önünde diz çökmesi gerekmektedir. 

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger'e, Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük'e, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'a, İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ'a  sesleniyorum. Efeler diyarında bu mücadele ateşine destek verin.
Sizlerin nedenli bu mücadeleyi gerçekleştirdiğinizin farkında ve bilincindeyim. Ben bu mücadelenin daha şiddetli olmasını ve tavizsiz yapılmasını talep ediyorum.

8 yaşındaki  çocuklara bali satan bakkalların tespit edilmesini, sokak ortalarında gençlerin kanına giren torbacıların alınmasını, zeytinliklerde, tarla başlarında,depolarda kristal partisi veren gençlerin kurtulmasını istiyorum.
Haydi Nazilli, haydi Aydın bu savaşı başlatalım. Mücadelemiz bireysel değil hep birlikte olsun.

Uyuşturucuyla mücadele vatana hizmettir!

Ülkemiz için,
Annelerimiz için,
Babalarımız için,
Gençlerimiz için,
Geleceğimiz için,

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.