19 -26 Nisan Haftası

Venüsün boğa burcuna geçişinden sonra, bu hafta başında güneş ve merkür de boğa burcuna geçecek. Gökyüzündeki boğa enerjisi maddi manevi kaynaklarımızı korumaya almak, sağlamlaştırmak, çoğaltmak için imkan sağlayacak.. Geçtiğimiz ay hızlı, hareketli, risk almaya açık ve dürtüsel davrandığımız bir aydı. Bu günden itibaren ise daha garantici ve risk almadan hareket etmek, tutunduklarımızı bırakamamak en büyük tutkumuz olacak..

22-25 Nisan’a dikkat..

22-25 Nisan arası boğa burcundaki gezegenlerin uranüs ile kavuşacak olması para ve gayrimenkul konularında ani gündemleri önümüze getirecektir. Özellikle oğlak ve başak burçlarının 8- 12 dereceleri arasında gezegenleri olanlar için bu tarihler bireysel hayatlarında yön değişikliklerine sebep olabilecek nitelikte.. Yatırım yapmak, iş anlaşmaları, evlilik kararları bu süreçte gündemimizde olacak.. Akrep, aslan ve kova burçlarında gezegenleri olanlar için ise biraz zorlayıcı bir sürece işaret ediyor. Bu süreçte ani anlaşmazlıklar, para kaybı, parayı tutmak için mücadele etmek veya gereksiz harcamalar can sıkabilir.. Koç, terazi, ikizler ve yay burcunda gezegenleri olanlar ikili ilişkilerde önceden göremedikleri konularda farkındalık yaşayabilirler. Parasal anlamda dolandırılma ve değer kaybına karşı dikkat etmeleri gereken bir süreç. Yengeç ve balık burçları için ise evleriyle ilgilenecekleri, yuva alanlarında marjinal değişimler yaratmak isteyecekleri bir süreç..

Haftasonu sağlığınıza dikkat edin..

Haftasonu hem sağlık konularında, hem parasal konularda hem de gayrimenkul ve toprak ile ilgili konularda dikkatli olmamız gereken bir süreç.. Yer sarsıntılarının, toprak kaymalarının, doğal felaketlerin yaşanabileceği günler.. Boyun, boğaz ve baş bölgesi ile ilgili hastalıklar tetiklenebilir. Taşınma konuları gündeme gelebilir. Evle ilgili sorunların olabileceği, ailesel konularla ilgili gergin ve detaycı düşünebileceğimiz günler.. Bu süreçte sevdiklerimizle çatışmamaya özen gösterelim.

Astrolog Bilge Aslı

İnstagram: @astrologbilgeasli

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar